KONST / Litografier / Färglitografi 14346199
nr 1434 6199
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad 284/290. Färglitografi. Bladets mått: 45x34, oramat löst blad
Kondition: vikskada
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:20:33
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg